Chcemy Twojej Twórczości

Ostatnimi czasy na ścianach naszego Domu Kultury zaczęło powstawać mnóstwo nieprzemyślanych i przypadkowych malunków. W opinii naszej oraz wielu mieszkańców codziennie mijających nasz budynek nie są one estetyczne i nie niosą ze sobą wartości kulturalnych, artystycznych czy społecznych. 

Nie jesteśmy przeciwni malowaniu po naszych ścianach, a wręcz przeciwnie - uważamy, że nie zaszkodziłoby im więcej twórczości pokroju dobrze już znanego muralu, który od kilku lat zdobi nasz Dom Kultury. Jednak tak jak ten mural, wszystko co zostanie namalowane na SDK "9" musi być przemyślanym, estetycznym i ogólnie przyjętym przez społeczność Osiedla projektem. Musi być tworzony w porozumieniu z nami oraz Administracją Osiedla. 

Jeśli jesteś artystycznie uzdolniony i chciałbyś aby Twoje dzieło codziennie podziwiały dziesiątki osób - odezwij się do nas.
Jeśli nie czujesz się na siłach ale masz pomysł na mural lub projekt, który od dawna czeka w szufladzie na swój czas - odezwij się do nas, wspólnymi siłami postaramy sie to zrealizować.

Stwórz razem z nami niepowtarzalne dzieło, przyłóż swoją dłoń do stworzenia czegoś niepospolitego, pomóż nam nadać naszemu Domowi Kultury jeszcze więcej kolorytu i głębi. To jest miejsce, w którym możesz wyrazić siebie, a my chcemy Twojej twórczości.

Skontaktuj się z nami:
zadzwoń (od poniedziałku do piątku w godz. 16:30-18:30) 774 555 308
napisz na nasz fanpage https://www.facebook.com/sdk9opole
lub przyjdź do naszego biura (od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00)

Plakat_Graffiti_14.04.2023.png

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie