REMONT ELEWACJI MJR HUBALA 1.

Opole, dnia 31.08.2023r.

UWAGA MIESZKAŃCY BLOKU PRZY UL. MJR HUBALA 1.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Opolu, Administracja Osiedla Nr II informuje,
że od dnia 04.09.2023r.
będą prowadzone prace związane z remontem części elewacji zachodniej wraz z remontem loggii mieszkań parteru Nr 4, 5, 6, 7  oraz pionów mieszkań pozostałych pięter Nr 5, 6, 7, 8.  
 

W celu prawidłowego wykonania prac prosimy o zdemontowanie, w rejonie prowadzenia prac, tj. od wnęki wewnętrznej przy klatce schodowej przy pionie mieszkań Nr 5 do naroża budynku przy pionie mieszkań Nr 8: anten, daszków, markiz, rolet zewnętrznych, klimatyzatorów i wszystkich  innych elementów zamontowanych na elewacji budynku (w tym w ościeżach okien i drzwiach balkonowych) i balustradach loggii w tym dodatkowych osłon balustrad oraz o uporządkowanie loggii z szafek, mebli balkonowych, itp. Prosimy również o zabezpieczenie okładzin posadzek loggii. W przypadku nie zdemontowanie powyższych elementów, Spółdzielnia Mieszkaniowa nie będzie ponosić odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub zaginięcia.

W przypadku pytań informujemy, że prace nadzorują pracownicy Działu Technicznego Administracji Osiedla nr II dostępni pod numerem telefonu 77/455 58 30.

Prace remontowe realizuje firma: „MALAK AZG z siedzibą Opolu.

Za powstałe uciążliwości przepraszamy

Kierownik Administracji Osiedla nr II

/ - / Józef Rysz

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie