Rozpoczynamy kolejne prace związane z usuwaniem azbestu
Spółdzielnia podpisała w dniu 19 maja 2026 r. umowę z Urzędem Miasta Opola dotyczącą udzielenia dotacji celowej na realizację przedsięwzięć związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest.
W ramach zadania prowadzone będą działania polegające na demontażu, odbiorze, transporcie oraz bezpiecznym unieszkodliwieniu materiałów zawierających szkodliwy dla zdrowia azbest. Prace realizowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami ochrony środowiska i bezpieczeństwa mieszkańców.
Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu pn. „Plan usuwania wyrobów zawierających azbest dla miasta Opola na lata 2010–2032” i stanowi kolejny krok w kierunku poprawy stanu technicznego budynków oraz jakości i bezpieczeństwa życia naszych mieszkańców.
Budynki, z których planujemy usunąć materiały zawierające azbest w ramach remontów:
