29 maja 2026 roku boisko przy ul. Grota Roweckiego 6 w Opolu, kolejny raz rozbrzmiało radosnym śmiechem i odgłosami zabawy.
Wielki Festyn z okazji Dnia Dziecka za nami! Co to była za moc wrażeń!
Dmuchańce, malowanie twarzy, szalona zabawa w pianie, animatorzy, ścianka wspinaczkowa, pokazy tańca to tylko kilka z atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.
Dziękujemy bardzo serdecznie, że kolejny rok tak tłumnie zjawiliście się na zorganizowanym przez nas Dniu Dziecka i mamy nadzieję, że przypadł Wam do gustu.
Było Was tak dużo i tak pięknie się bawiliście, że naprawdę było co fotografować! Dzięki cudownej, słonecznej i ciepłej pogodzie bawiliśmy się do samego wieczoru.
Chcielibyśmy także podziękować partnerom Festynu, którzy dołożyli od siebie kolejne wspaniałe atrakcje! Jesteście super! Bardzo wszystkim dziękujemy!
