IOK - aktualności

Spółdzielnia informuje, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców począwszy od dnia 16.03.2021r. zmienił swoją funkcjonalność Moduł Internetowej Obsługi Kontrahenta (IOK). Obecnie dostęp do informacji zapewniają  pogrupowane strefy, w pełni dostosowywane do potrzeb lokatora. Dokumenty, do których mają dostęp członkowie tj. (protokoły z posiedzeń Rady Nadzorczej, Rad Osiedli, Walnego Zgromadzenia, Zarządu, Sprawozdania Finansowe, Protokoły z Lustracji, itp.) zostały przeniesione z strefy „Ogłoszenia” do  strefy „Dokumenty”. Ponadto moduł pozwala na pobranie faktury za opłaty za lokale mieszkalne / użytkowe, a funkcjonalność jest dostępna w strefie „Finanse".

 

 

 • Uwaga! Zmiany w IOK - wersja mobilna

  Uwaga! począwszy od 01.05.2021r. nastąpi zakończenie wsparcia obsługi przeglądarki Internet Explorer (IE) w mobilnej wersji Internetowej Obsługi Kontrahenta.

  W związku z powyższym:

   - od 01.04.2021r. podczas logowania do IOK dla użytkowników przeglądarki Internet Explorer (IE) będzie prezentowane ostrzeżenie o planowanym braku możliwości korzystania z serwisu IE od dnia 1 maja br.

   - od 01.05.2021r. IOK stanie się niedostępny dla użytkowników IE (prezentowane będzie info o konieczności skorzystania z innej przeglądarki).

  Za utrudnienia przepraszamy

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie