Będzie dobrze!

Obecna sytuacja zmusiła nasz oddział do zmiany sposobu pracy. Budynek niestety musi być zamknięty, ale nie chcemy stracić z Wami kontaktu! Dlatego aktywnie działamy na Facebooku SDK „9” i zachęcamy Was, abyście obserwowali ten profil. Wrzucamy pomysły na zabawy z dziećmi, ćwiczenia sportowe do wykonania w domu, ogłoszenia i porady, a także relacje z naszych działań.

Między innymi włączyliśmy się do pięknej i potrzebnej akcji "Będzie dobrze". Od rana witamy Was, takim radosnym i pozytywnym przesłaniem. Napis został ręcznie wykonany i umieszczony w gablotce na ścianie naszego domu kultury. Mamy nadzieję, że wywoła on uśmiech na Waszych twarzach i doda otuchy w tych niepewnych czasach.

Ale to nie wszystko! Ta fantastyczna w swej prostocie i pozytywna inicjatywa trwa! Przyłączmy się do niej wszyscy. Jeśli dzieci nudzą się w domach, to niech łapią za kredki, pisaki, bibułę i tworzą kolorowy oraz dodający otuchy, krótki tekst " BĘDZIE DOBRZE". Następnie należy umieścić go w oknie tak, aby widzieli go sąsiedzi i przechodnie!

A jeśli ta mała, plastyczna akcja rozbudzi w Was i w Waszych pociechach kreatywną energię, to wykorzystajcie ją jeszcze do przygotowania świątecznych ozdób – taki mały konkurs pojawi się już w środę 1 kwietnia na naszym Faceboku. I to nie jest żart ;)

Pamiętajcie - będzie dobrze! a z naszym fanpagem na Facebooku, będzie jeszcze lepiej :D

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie