Fotorelacja Festyn Pieczonego Ziemniaka 2020

Sprawozdanie z festynu „Święto Pieczonego Ziemniaka” 2020

 

W słoneczny dzień 2 października 2020 r.  pracownicy działu społeczno-wychowawczego Spółdzielni Mieszkaniowej w Opolu, przygotowali dla mieszkańców naszego osiedla, na boisku przy ul. Chełmskiej,  rodzinny Festyn. Okazją do zabawy było, jak każdej jesieni „Święto Pieczonego Ziemniaka”.

Spotkanie obfitowało w zabawy, w których ziemniaki stanowiły motyw przewodni. Wśród tematycznych atrakcji był rzut ziemniakiem do celu, a także wyścig w slalomie z łyżeczką i ziemniakiem. Oprócz wymienionych wyżej konkurencji, przygotowaliśmy także zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, malowanie dłoni, tworzenie zwierzątek z balonów. Dzieci mogły też wspinać  się na dmuchaną ściankę wspinaczkową, pokręcić hula hop czy wziąć udział w konkurencjach przygotowanych przez zaprzyjaźnione z nami kółko rowerowe „Rajder”. Wszystkie zabawy były uzupełnione taneczną muzyką i ciekawymi działaniami animatora i wodzireja, który znakomicie rozkręcał i podtrzymywał gorącą atmosferę na naszym festynie. Po grach, zabawach i sportowych konkurencjach, nadszedł czas na główną atrakcję festynu, czyli degustację smakowitych kiełbasek oraz ziemniaków pieczonych w ognisku.

Z dobrym humorem oraz uśmiechem na twarzach, na których pozostawały jeszcze ślady pieczonych smakołyków, zakończono obchody „Święta Pieczonego Ziemniaka”. Taki festyn rodzinny stanowi doskonałą okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego dzieci i rodziców w atmosferze przepełnionej humorem i dobrą zabawą.

Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem opracowaliśmy specjalną formułę naszego festynu. Priorytetem dla nas było zapewnienie dzieciom i ich rodzicom odpowiedniej zabawy w warunkach obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Jesteśmy zadowoleni, że wszystko przebiegło bez zakłóceń. Zapraszamy na kolejne święto za rok!

 

 

 

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie